משתתפים* כותבים על ההתכנסות

התכנסות רביעית 2017

תודה. ענקית.

במלאכת אומן

המצחקת לה

בין אבן לעץ

ורוקדת ברגישות

כחוט השני

ארגתם יחדיו

אדמה ואדם

עבר ועתיד

האפשרות להעביר סדנא שלא מין המניין היתה מדהימה! זו הזדמנות בלתי רגילה למי שהוא לא חלק מצוות המורים לתרום גם מהידע שלו וגם להתרם בעצמו מעצם ההוראה וההדרכה. אני ובתי העברנו סדנא חד פעמית והיה מאד מוצלח, יכולנו לראות איך זה מהצד של המורים שאנשים רוצים להשתתף בסדנא שלהם, ואז אין מספיק מקום, ויש עוד דרישה ובקשות להמשך . זה ממש נותן הרגשה טובה וגם חשק לעוד!

תודה לכם. המון אהבה והשראה אני מקבלת מההתכנסות בכל שנה מחדש. תחושה מעוררת שיש כל כך הרבה מה ללמוד. זה מדהים להכין בעצמי את הכלים שאני משתמשת בהם, ולא לקנות מהמוכן. זה מדהים להיות בטבע כמעין שבט במשך חמישה ימים. עושה חשק לחיות ככה את החיים האלו...או לפחות להכניס יותר מהקצב הטבעי ומהמלאכות לתוך הפעימות של החיים.

תודה רבה! מחכה בקוצר רוח לשבע אבנים (: תודה רבה למשפחה של נועם שמארחת אותנו כל כך יפה כל שנה בעמק המקסים והחלומי שלהם!

לצוות המארגן, המפיק- האווירה הייתה נפלאה וההרגשה היא שתמיד יש למי לפנות, ושזה כדאי ובסדר לפנות אליכם, כי אתם לא לחוצים וכעוסים ורצים- אלא נינוחים ורוצים לשמוע ולסייע. אחרי הגשם הצוות הסתובב באוהלים ובדקו למי נרטב מה והאם צריך לעזור באיזשהי צורה, וזה היה מחמם וכיף ! תודה רבה.

תודה מעומק הלב. אתם מאפשרים לנו להעמיק יותר ויותר את החיבור שלנו לאדמה ולמלאכות ואנחנו ממש מודים לכם על כך.... קבלנו השראה לשנה שלמה....

חייבת לשתף אתכם שההתכנסות זימנה לי חוויה מיוחדת, אפילו מטלטלת. באופן כללי, במהלך חיי הבוגרים אני עוסקת בתיקון עולם, בזירות מקצועיות שונות בתחומי סביבה, חברה וחינוך. עבדתי בתחום של טוקסיקולוגיה סביבתית, בינוי קהילה, וחינוך- תמיד במטרה "להילחם" במשהו: במזהמים סביבתיים, בניכור של החברה המודרנית, בגזענות, במגדריות ובמחסור חמור באהבת חינם. במהלך ההתכנסות מצאתי את עצמי יושבת ומתבוננת בפליאה בקבוצת האנשים המופלאה הזאת שמשתתפים בהתכנסות, שיצרו יחד ללא מאמץ (כך נדמה) מעיין חברה אוטופית, בה הכל מתנהל כמו שהוא אמור להיות: מתוך כבוד לאדם ולעולם בו הוא מתקיים, באהבה, בפשטות. לראשונה מזה זמן רב מצאתי שאין לי במה להילחם, ושאני יכולה פשוט להיות, ומתוך כך- לחזור וליצור- משהו שלא עשיתי מזה שנים רבות. אני עוד לא לא יודעת מה אקח מהחוויה הזאת להמשך היומיום שלי (בכל זאת- יש בחברה הישראלית מיתון חמור בערכי יסוד אנושיים ואני לא באמת יכולה לנטוש את הזירה...) אבל אני יודעת בוודאות שאמשיך להתגלגל עם התחושה עד שאמצא לה ביטוי ראוי, ובכל מקרה- אשמח להמשיך ולהיות חלק מהמעגל המופלא של האנשים שיצרתם. מודה לכם מקרב לב על המלגה שאיפשרה לי ולבני בן ה 13 (שסוף סוף מצא אנשים שחולקים את תחומי העניין שלו)- להיות שם.

אין לי מילים. זו הייתה חוויה מכוננת ומלמדת כל כך, הרבה מעבר למלאכות וכמובן גם הן..

על הסבלנות, הסובלנות, התכנון והביצוע המדויקים, האויר והאווירה, יחסי הצוות, היחס לקהל המגוון, החובש המחבק המחייך והמקצועי, האוכל הטעים, התופים והמתופפים, המשחקים והשירים שלמדתי. ישר כח! וקול.

אני חושבת שלהרים כנס כזה בצורה כ"כ מקצועית, לחשוב על כל הפרטים הקטנים וליצור מרחב מקודש להתכנסות, למלאכות, לארוחות, ליצור מקסימום נוחות לבאים לכנס, זה דבר מדהים! וכל הכבוד לכל הנוגעים בדבר וגם לנוכחות הבלתי רגילה של שירה. תודה רבה לכולכם.

לכל צוות ההפקה המדהים, הייתם נהדרים! המגוון הרחב של המורים היה ממש מוצלח ונתן שפע רחב מאוד של ידע וסדנאות מחכימות. תודה גם ליוני ולשאר המתופפים, הייתה מסיבה כיפית ביותר. בנוסף אני רוצה להגיד תודה לאורלי שהעבירה את הסוואט המדהים, ולעדי ועשיאל שבנו אותו. מאוד נהניתי לעזור בבנייה והסוואט היה חוויה משמעותית מאוד, והיה מאוד מחבר בין המשתתפים.

למורות ולמורים על הנדיבות הגדולה, השיתוף, הכנות, הסבלנות המדהימה. זה מאד מיוחד שכל אחד ואחת מביא/ה את עצמו/ה בהתנדבות ובשמחה. התפישה שהידע הוא בעצם של כולם. זאת רוח מיוחדת ומשמחת. וגם מאפשרת לכולם להמשיך להתפרנס ממה שהם עושים אני מקווה שאפילו עוד יותר. 

תודה על המבנה המאוד האינטלגנטי של הכנס..כמו מנוהל בחכמה שבטית עתיקת יומין

למורים הנפלאים שהם קודם כל בני אדם מרשימים ונדיבים ואחכ מורים מעולים, למטבח המעולה שהיה מגוון ונדיב ונתן תחושה בריאה ומספקת. תודה על המיילים המקדימים, ההכוונות עזרו לנו לארוז ולהתכוונן.

אהבתי את הרוח, את הארגון, את האיזון המעולה בין מסגרת וסדר יום לבין חופש פעולה, את התחושה הכללית שיש כאן ניסיון למעשה חינוכי ולא פסטיבל צרכני

קונספט מקסים. מאורגן להפליא. אוירה נעימה ומרגשת. מעגלי ההתכנסות רבי המשתתפים הם חוויה!

תשומת לב לפרטים הקטנים. יצירת מרחב מופלא.

איזה מזל שזה התכנסות ולא פסטיבל ואין גדרות מסביב :)

איזה כיף שיש אנשים בכל הגילאים

איזה מדהים שירד גשם ורקדנו בחוץ

איזה מופלא שיש אש דולקת כל הזמן

מעורר השראה כל המורים על הידע שיש להם ועל זה שהם באים בהתנדבות

איזה אוכל טעים ומזין

The gathering was very well organized and the workshops were very well done. The workshop leaders were very patient, professional, and friendly. The location was beautiful and the facilities were adequate. The directions getting to the location were very clear and helpful as well as the packing list and the emails sent in advance.

אהבתי את הסדנאות המעשיות, במיוחד אלו שבהן מאסטר עובד ואפשר פשוט להתבונן וככה ללמוד

אהבתי את משחקי מבוגרים וילדים, נילי, את זה שהיו המון סדנאות. העושר בסדנאות מאפשר לשחרר ותמיד אפשר למצוא משהו לעשות. מתחמים פתוחים כמו הנגרייה והעורות הם נהדרים בעצם נוכחותם.

הכל היה מדהים וללא רבב. אנחנו עוד בהיי מההתכנסות. המגוון, האנשים, הקצב, האוכל, תשומת הלב לפרטים. היה מדהים

Please reload

התכנסות שלישית 2016

כמו שכתבתי במייל נפרד, תודה על הזכות שנפלה בחלקנו, בזכותכם, להיות חלק מהדבר המופלא הזה, שהעביר אותנו למימד זמן ותודעה אחר למשך חמישה ימים

תודה על החום והשייכות והקהילתיות, תודה על השראה גדולה לחיים של חיבור לאנשים ולאדמה.

תודה ענקית לאנשים המדהימים, שחשבו וביצעו בצורה נעימה, מדהימה ואחת ויחידה כנס כזה מיוחד. מכל החופשות המשפחתיות בארץ ובחו"ל, אין ספק שזה המקום הכי מיוחד והכי כייפי להיות בו. מעבר לכנס ולסדנאות נוצרה חוויה מאד מיוחדת בזכות כל האנשים שהגיעו לכנס, מקום שאנשים חושבים אחד על השני, על הסביבה, עוזרים אחד לשני. ברור שבראש ובראשונה אנחנו רוצים להודות לאורי, שירה, טאווה ולכל צוותי ההקמה, הפירוק, צוות המטבח - לכולם! תודה ענקית!!!

מלא תודה! אתם מדהימים! תודה לתשומת לב לפרטים הקטנים ביותר. תודה לעבודה האדירה שעשיתם לפני.. במהלך ובוודאי אחרי.. תודה רבה על המשחקים המעגל בכל מפגש שעזרו לשבירת הדיסטנס בין האנשים. תודה לאכפתיות.. שדאגתם למאמא ולחובש כך שיכולתי לשחרר את הילד שלי לרוץ חופשי. תודה שדאגתם להביא מורים ברמה .. לא רק מקצועית.. גם אישית.. בעלי סבלנות ותבונה. תודה להרמוניה שזרמה דרככם.. תודה לחזון שזרם לכל אורך הכנס (שראיתי בערב שהקרנתם את הסרט la belle vert הייתי המומה.. ממש זרמו לי דמעות.. כי הסרט הזה זה החזון שלי לחיים שלווים בכדור הארץ ואתם מבינים את זה.. וזה היה נפלא כי בעולם הגדול חושבים שירדתי מהפסים )

תודה רבה לכל מי שעשה למען הכנס, מבחינתי ההתכנסות הפכה להיות עוגן בלו"ז השנתי ואני מצפה לה.

תודה למורים והמורות על הנדיבות העצומה לחלוק ידע וציוד וחומרים זה לא מובן מאליו . והאוכל היה ממש מגוון טרי וטעים מאד. תודה למתכנני.ות התפריט

הארגון המופתי של היום יום, הצוות המארגן. התחושה שהכל נעשה בפשטות גדולה, על אף שברור כי נעשתה עבודת הכנה וביצוע גדולה !!! ובעיקר בעיקר, מספר המשתתפים. ברור כי יש רבים שרוצים להצטרף להתכנסות, אבל המספר הקטן יחסית, נותן תחושה אמיתית של שבט. חשוב לשמר !

הכיפיות של הביחד השבטי והכפרי, הקהילתיות והאכפתיות. המחשבה הכלכך פתוחה על כל הצרכים האישיים והרחבים יותר. פשוט חשבתם על הכל. המקלחת החמה הייתה פינוק לא צפוי שעשה אותי מאושרת ל10 דקות מענגות במיוחד. :) והאש שתמיד בערה, חיממה, שמחה וסיפקה בית מלאכה פעיל לעבודות העץ ומקום מפגש נהדר. וגם איך שהערתם אותנו כל בוקר בשירה רכה. היה נעים להתעורר ככה לחיק הכפר.

הצוות פעל כגוף אחד הרמוני ומסונכרן בצורה מושלמת.

תודה שפתחתם לי פתחים חדשים, תודה שאתם מכוונים דרך, תודה על האור שלכם שאתם מאירים בו כל כך בזוהר, תודה שאתם מזכירים שזה מדהים לתת את המתנה שלך לעולם, דבר שבשבילי כל כך לא מובן מאליו, תודה על האהבה והנתינה והחיבוק והריפוי, הימים האלה היו לי היה לי מאוד מאוד משמעותיים!

תודה  

על האווירה הרגועה, על יחסי הצוות הנפלאים שהקרינו על האווירה כולה, החיוכים ןהחיבוקים שעטפו את הכל ולא נתנו למשברים לצוף, על הקולות השקטים והמכילים, על ההשכמות הנעימות, על התפריט וההגשה המושלמים, על ארוח השטח ותיקתוק השרותים, על התכנון המוקדם לפרטי פרטים ועל שפע הסדנאות, על המריצות לניוד הציוד , המעגלים למיניהם והעברת המידע. הגשם והשמש.

Please reload

התכנסות שניה 2015

תודה שאיפשרתם לנו כמשפחה להשתתף ולחוות חוויה קהילתית מעצימה של חיבור לשורשים, לאדמה ולעצמנו. הילדים שלנו הבינו מתוך החוויה כי החיים האלה אינם מנותקים מהמציאות - זו מציאות חיה וקיימת. איזה יופי!

התכנסות שכזו מלבה בליבי את אש התקווה ליצירת מציאות אחרת הרמונית ותומכת יותר את הצרכים שלי. :)

האמת היא שהייתי מופתעת.. לא ציפיתי לשום דבר מעבר למלאכות עתיקות.. חשבתי שאבוא.. אעשה קמפינג.. אלמד וזהו.. אבל לא תיארתי לעצמי שנהיה לשבט.. לא תיארתי לעצמי שיגיעו אנשים איכותיים כל כך. לא תיארתי לעצמי שאעבור חוויות רוחניות חזקות כל כך.. לא תיארתי לעצמי שתהיה לי תחושה של בית... חברים אהובים הצלחתם לחבר אותי לאמא אדמה.. לתקווה שבאמת נוכל להיות "שבט אחים גם יחד" ויותר חשוב מכל.. הצלחתם לחבר אותי לפשטות של עצמי. תודה.. אגב, עשיתם לי חשק.. אני נרשמת לקורס מדריכים של שומרי הגן.. אז נתראה!

תודה על החום והשייכות והקהילתיות, תודה על השראה גדולה לחיים של חיבור לאנשים ולאדמה.

תודה שפתחתם לי פתחים חדשים, תודה שאתם מכוונים דרך, תודה על האור שלכם שאתם מאירים בו כל כך בזוהר, תודה שאתם מזכירים שזה מדהים לתת את המתנה שלך לעולם, דבר שבשבילי כל כך לא מובן מאליו, תודה על האהבה והנתינה והחיבוק והריפוי, הימים האלה היו לי היה לי מאוד מאוד משמעותיים!

אתם מדהימים! תודה לתשומת לב לפרטים הקטנים ביותר. תודה לעבודה האדירה שעשיתם לפני.. במהלך ובוודאי אחרי.. תודה רבה על המשחקים המעגל בכל מפגש שעזרו לשבירת הדיסטנס בין האנשים. תודה לאכפתיות.. שדאגתם למאמא ולחובש כך שיכולתי לשחרר את הילד שלי לרוץ חופשי. תודה שדאגתם להביא מורים ברמה .. לא רק מקצועית.. גם אישית.. בעלי סבלנות ותבונה. תודה להרמוניה שזרמה דרככם.. תודה לחזון שזרם לכל אורך הכנס (שראיתי בערב שהקרנתם את הסרט la belle vert הייתי המומה.. ממש זרמו לי דמעות.. כי הסרט הזה זה החזון שלי לחיים שלווים בכדור הארץ ואתם מבינים את זה.. וזה היה נפלא כי בעולם הגדול חושבים שירדתי מהפסים).

תודה ענקית לאנשים המדהימים, שחשבו וביצעו בצורה נעימה, מדהימה ואחת ויחידה כנס כזה מיוחד. מכל החופשות המשפחתיות בארץ ובחו"ל, אין ספק שזה המקום הכי מיוחד והכי כייפי להיות בו. מעבר לכנס ולסדנאות נוצרה חוויה מאד מיוחדת בזכות כל האנשים שהגיעו לכנס, מקום שאנשים חושבים אחד על השני, על הסביבה, עוזרים אחד לשני.

זה היה עמוק יותר ממה שחשבתי.. הרי, אני חשבתי שאני באה רק ללמוד מלאכות עתיקות.. לא חשבתי שנהיה לשבט.. לא חשבתי שאתחבר לטבע ברמה כזאת.. לא חשבתי על האנשים האיכותיים כל כך שאפגוש.. לא חשבתי שתהיה במה לכל אחד להביא את עצמו בכל כך הרבה דרכים. לא חשבתי שאצחק כל כך מהמשחקים במעגל או שאבכה כל כך בסיום.. אתם עליתם מעל הציפיות שלי ואני בהכרת תודה אדירה. בקיצור עשיתם לי חשק ונפגש בקורס מדריכים של שומרי הגן!

תודה שיש אבני דרך ושאתם ואנחנו בוראים אותו ושמים שם מלוא הכוונה ותשומת הלב. אני מודה מאד, מאד, כל כך, על כל הריפוי העמוק שהלב שלי קיבל בהתכנסות הזו. יום אחרי ואני מרגישה אדם אחר. על אמת. אני לא יכולה להסביר את המתנה הזו במילים. זה כאילו מישהו מערסל לי את הלב על כל כאביו... הרגשתי כמו אדם שפוקח את עיניו ועיני לבו לראשונה. כמו פרחון שמזנק מענף לראשונה ומגלה שכנפיו חזקות דיין לשאת אותו. תודה על מי שאתם, ועל ההשראה שנתתם בעצם הווייתכם לי ולבאי ההתכנסות. תודה למדבר הפורח. לגשם המטהר. לרוחות השינוי. לאש היצירה. תודה על כך שהיינו כולנו כל כך מוזנים בכל אופן אפשרי, שלא נותר אלא לשפוע, לשפוע, לשפוע אהבה ונתינה לכל אשר סביבנו. תודה!

תודה על האווירה הרגועה, על יחסי הצוות הנפלאים שהקרינו על האווירה כולה, החיוכים והחיבוקים שעטפו את הכל ולא נתנו למשברים לצוף, על הקולות השקטים והמכילים, על ההשכמות הנעימות, על התפריט וההגשה המושלמים, על ארוח השטח ותיקתוק השרותים, על התכנון המוקדם לפרטי פרטים ועל שפע הסדנאות, על המריצות לניוד הציוד, המעגלים למיניהם והעברת המידע. הגשם והשמש.

תודה ההפקה כולה. מתחילתה ועד סופה. ועוד תודה קטנה על הנועם שבו הקפדתם להרחיק ילדים ממשחקי מבוגרים ולתת כבוד לילדים בשמיכת החלפות רק להם. זה היה מאד יפה בעיני איך הצלחתם לדבר לכולם בגובה העיניים ממקום מכבד, משתף, מציב גבולות בעדינות ובחן.

תודה למורים והמורות על הנדיבות העצומה לחלוק ידע וציוד וחומרים זה לא מובן מאליו. והאוכל היה ממש מגוון טרי וטעים מאד. תודה למתכנני/ות התפריט.

לכולכןם. עבודה מעוררת התפעלות. ארגון ותקתוק, נדיבות, רוח טובה, תרומה נהדרת למצבנו הקיומי כאן.

תודה רבה לכל מי שעשה למען הכנס, מבחינתי ההתכנסות הפכה להיות עוגן בלו"ז השנתי ואני מצפה לה.

תודה ענקית ומחבקת לכל מי שעמלה ועמל את החודשים הארוכים של התכנון והימים הארוכים של ההקמה כדי לאפשר את המרחב החשוב הזה לכולנו להתכנס, ללמוד, לשאוב השראה אחד מהשני ולהזכיר לנו שאפשר לחיות אחרת כמו שהכי מתאים לנו קרוב לאדמה, תחת השמיים.

תודה למורים הנפלאים מעוררי השראה, לצוות המקסים שנתן יחס אמיתי, פשוט וקרוב.

תודה על החום והשייכות והקהילתיות, תודה על השראה גדולה לחיים של חיבור לאנשים ולאדמה.

היה מדהים. אוירה מאוד אמיתית (בלי פוזות ומסחריות של פסטיבלים עם אוריינטציה דומה). המיקום והתקופה הם חלק משמעותי מהיופי וההצלחה של החוויה שלי. הנינוחות של הצוות משרה על כולם, תודה רבה על ההזמנה והאפשרות לקחת חלק במשהו כל כך יפה וממלא. בטוח שההדים משפיעים על הסביבה המיידית והרחוקה יותר. תודה!

מחכה בהשתוקקות לשנה הבאה.... :) אין לי ברירה מלבד להעמיק במלאכות ולמצוא את ההקשרים לעולם הזה במהלך חיי היום יום שלי. תודה גדולה.

תודה רבה!! היה כיף, מחמם את הלב ונותן תקווה! הייתה תחושה נעימה וטובה שעדיין מהדהדת בנו. הרגשנו שכולם מנסים לעשות הכל בצורה טובה. יהיה קשה לחכות שנה שלמה. אולי אפשר שניים בשנה? :-)

Please reload

התכנסות ראשונה 2014

אני רוצה להודות לכם מקרב לב על הימים המלאים כל טוב של ידע ועניין.

המקום כמובן גם הוא שיחק תפקיד חשוב והעונה.

מאוד נהניתי מאיך שהצגתם בצורה ברורה את הציפיות בקשר להתנהגות וגם הצגת קווים, ציפיות וגבולות שאתם מצפים שיתקיימו במפגש בצורה נעימה שכבדה אותכם ואת כל הנוכחים.

גישה זו אפשרה לי כאדם להיות ממש מול עצמי, נטו ומול הדברים שאני מאמינה בהם וכיצד אני מפרשת אותם באופן מעשי, בדרך ההתנהגות שלי.

זאת היתה חוויה מלמדת ועוד אהרהר בה רבות.

תודה תודה!

דבורה לוין

רגע הודיה לאבני דרך:

תודה על שבט אחים.

על התעוררות למדבר ירוק ומלא חברים ואהבה.

על אפשרות אלטרנטיבית לקיום בעולם: מעשה יד, סחר חליפין: העונג במחצלת ההחלפות והיחד הזה, השיתוף המתוק,

לחלוק- לא לדפוק, לשתף ידע, לא לחיות בבדידות חרדה.

תודה לסאונה הרחמית, החמה, ולאחיות שלי.

גם לאחיות הקטנות, הנערות שהיו...

תודה למים, איזה אושר.

תודה ליצירתיות.

תודה לחיזוקים והפרגון - תודה על גילוי מתנותי.

תודה לאור שלי, שסופסוף יוצא בלי פחד מתגובות, בעוצמה ובשמחה של שיתוף וחלוקה.

תודה שראיתי אחרים, זה נעים.

תודה על מפגשים קרובים קרובים, שכל החושים נוטלים בהם חלק, ואף המחוספס הוא עדות שקטה ומחלחלת של קרבה אמיתית.

תודה על אוטנטיות. נאמנות לעצמי. הקשבה לצרכי.

תודה שמרחב הכנס אפשר לי את זה.

תודה על גוף חי וגמיש.

על ידיים אוהבות למידה.

על מורים נדיבים. על המזון. על הילדים. על הסבתות. על החיות. על מפגשים.

על רגע בוהק של השראה שהוא רוח במפרשי אל עבר האור.

תודה!!!

חן רכטמן שמרגנית 

כל הכבוד לכם, ההתכנסות היתה מאורגנת היטב עד הפרטים היותר קטנים והאוירה היתה מאוד טובה, היה שם משהו באויר שקשה לי להגדיר

אבל הוא ללא ספק טוב. אני, כפי שראיתם, מתקשה להתחבר לשבט (יש לי עוד הרבה לעבוד בכיוון הזה) אבל גם כאורח - מארח - צופה היה לי מאוד מאוד מענין. וכמובן, לראות חלום של מישהו מתגשם מול העינים זו חויה מיוחדת מאוד. מאוד מקוה שזו תחילתה של מסורת.

ואחד קטן נוסף - ראיתי שלוש פעמים גחליליות בימים האלה וזאת אחרי שנים שהן נעלמו מאזורנו - סימן טוב.

תודה רבה

מרון ארן

תודה על האירוח המדהים. הייתה אוירה מיוחדת שמעודדת למידה וזה הישג גדול.

התרגשתי מהשיתוף והפתיחות של המדריכים בידע שלהם.

צוות ההקמה והמטבח תמך בכולנו בצורה מדהימה ואני אסירת תודה להם וגם למי שחזה את זה ברוחו ויצר את ההתכנסות- תודה!

תודה רבה לאורי, הרוח הטובה שבקשת אכן נשבה בנו והיה פשוט כיף בפשטות בנעימות וביחד. הלוואי שנזכה להפוך את הדבר הזה לחלק נוכח בחיים שלנו, חיבור של יצירה טבע וחיבור לאדמה ולאדם... זו ממש התגשמות חלום ואני יותר מאשמח לקחת חלק בהמשך וליצור את החלום הזה... תודה לכל מי שלקח חלק ולמורים המדהימים שפשוט נתנו מה שיש להם בכזו נדיבות!!

תודה גדולה למארגנים ולמורים. שלושה ימים קסומים, מלאים בשפע, כל טוב ואנרגיה מדהימה. רוח השיתוף הייתה מעוררת השראה. ותודה למזג האוויר, למקום היפיפה ולמארחים החביבים.

תודה ענקית לכל מי ומה שאפשר להתכנסות הזאת להתממש! ההשקעה והאנרגיה הרבה ששמתם בזה הורגשה גם בפרטים הכי קטנים! היה מדהים וחלומי וחשוב והכרחי! תודה תודה תודה!!

תודה על יצירת חוייה משפחתית (למרות שבאתי כמעט בלי להכיר אף אחד) של ביחד והדדיות.

תודה על ההערה היומית- העבודה האמיתית שלנו היא ללמוד לשמוח בחלקנו (הרגשתי שאני ממש צריכה את זה בלונה פארק האפשרויות הזה).

Please reload